Ben agir bir depresyon doneminde basladim ve Seçil hanım beni eski mutlu huzurlu günlerime tekrar döndürdü.

Seçil hanım beni eski mutlu huzurlu günlerime tekrar döndürdü

Tek seansta bile ilerleme kaydettik. Sorunumuzun nedeni belirlendi ve ilerleme kaydedildi. Çok teşekkürler.

Tek seansta bile ilerleme kaydettik.

Çok memnunum.Biz 5 yıl önce oğlumu dikkat dağınıklığı için götürdük.Şimdi de oğlumu nasıl büyüteceğimizle, ergenliği ve arkadaş ortamıyla ilgili danışıyoruz.Sürekli gidiyoruz.Çok da memnunuz.Daha içine kapanık, daha sosyal olmayan ve utangaç çocuktu.Son seanslardan sonra daha kendine güvenen, daha üstünden utangaçlığını atan, daha sosyal bir çocuk oldu.

daha sosyal bir çocuk oldu

İnternetten araştırarak ulaştım kendisine.Ben Seçil Hanım’dan çok memnunum, olumlu geri dönüşleri oldu.Oğlumun bazı sorunları için tercih ettim.Yaşadığımız sorunları kolayca ortadan kaldırabildik Seçil Hanım sayesinde, bize çok yardımcı oldu.Çocukla iletişimi harika.

Çocukla iletişimi harika

Kizimdaki olumlu Yönde olan degisimlerden dolayi Secil hanima minnettarim. Kizim fazla cekingen utangac ve icine kapanikti Bir Kac hafta Sonra Inanilmaz yol kadettik. Kizim artik daha özgüvenli disa dönük. Ufak Tefek tik ve takintilarda neredeyse gecti evimize resmen huzur geldi uzun süre aglama krizleri ve sorunlar bitti. Cok Ama cok Tesekkür ederim

Cok Ama cok Tesekkür ederim

Gayet memnunuz.Okul müdürümüz tavsiye etti, iyi ki gitmişiz.Bir sorunumuz yok.Pedagog olarak bir yardım almak istedik ve gittik.Çocukla iletişimi gayet iyi. 1-2 aydır gidiyoruz. İlk zamana göre çok iyi bir durumdayız, seanslarımız devam ediyor.

İlk zamana göre çok iyi bir durumdayız

Kizim icin gorustuk ve cok kisa zamanda cok guzel sonuc elde ettik doktumuz olmasaydi sorun cok farkli bi yone gidiyordu secil hanim sayesinde bicok korkumuz sona erdi desdek almak icin asla beklemeyin

cok kisa zamanda cok guzel sonuc elde ettik

İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı kızım ilk başlarda gitmek istemiyordu gönlünü yapıp öyle götürebiliyordum şimdi ise Seçil hanıma gideceğimizi duyduğu zaman havalara uçuyor bazı günler ne çabuk bitti biraz daha kalalım sonra gideriz diyor içine kapanık ve hayattan kopmuş bir durumdan neşeli hayata gülen gözlerle bakan kendinden emin ve kendini ifade edebilen bir duruma geldik gösterdiği özveride dolayı Seçil hanıma sonsuz teşekkürler iyiki varsınız

Seçil hanıma sonsuz teşekkürler iyiki varsınız

Biz kendisine oğlumla ilgili sıkıntılarımız için gittik, yardımcı oldu.Seanslarımız devam ediyor.Oğlumun psikolojik olarak biraz hırçınlığı ve iletişim problemi vardı.Bununla ilgili danıştık,danıştığımız andan itibaren olumlu anlamda düzelmeler gözlemledik.Şu anda çok daha rahat  ve sağlıklı bir iletişim kuruyoruz oğlumla,daha sakin oldu.

Şu anda çok daha rahat  ve sağlıklı bir iletişim kuruyoruz oğlumla

11 Kasım 2020
Kendisini uzun zamandır tanıyorum.Tanıştığımızda kızım 2 yaşındaydı .Doğuştan genetik hastalıkları vardı,bu konuda çok yardımcı oldu.Anne olarak ben bu dönemi kolay atlattık .5 yaşındayken tekrardan farklı sabeplerden dolayı kendisine başvurduk.Hala kendisiyle görüşmeye devam ediyoruz.Oyun terapisi alıyoruz.Çok memnunuz,hala devam ediyoruz.Kızımın özgüveni arttı, küçük bir çocuk dememek lazım ama şimdi öz güveni daha da arttı.Kaka problemi vardı .İşe başladığım için öfkeleniyordu .Oyun terapisiyle bu sorunumuz kalmadı, çok iyi bir sonuç aldık.

Tanıştığımızda kızım 2 yaşındaydı